Ücretsiz HTML5 İletişim Teması

Evet beklenen gün geldi bu gün. Kendi sitemi açtığıma göre artık sizin için güzel güzel temalar paylaşımına başlayabilirim. Kısa bir özet geçmeden yapamayacağım. Şimdi bu sitemde sizler için Ücretsiz bir şekilde HTML, WordPress, Blogger ve MyBB temalarını tarafımca Türkçeleştirilmiş bir şekilde sizinle paylaşacağım. Tekrardan belirtiyorum. Bu paylaşımların hepsini ücretsiz bir şekilde yapacağım.

NOT : Burada yer alan temalar tamamen ücretsiz olup warez, illegal temalar değildir. Kurumsal veya kişisel olarak rahatlıkla kullanılabilir.

ThemeMonster da ki temalara göz atarken “şu tema güzelmiş acaba ne kadardır?” diye düşünmeyin. Bizde öyle para mara yok arkadaş. Zaten paylaştığımız her tema ücretsiz olarak piyasaya sunulan temalar. Biz sadece sizler için piyasada ki tüm ücretsiz temaları arayıp tarayıp tespit ettikten sonra onları bir güzel elden geçiyoruz.

Ağzını burnunu kırıyoruz ki işe yarar bir hale gelsin. Ondan sonracığıma onları bir güzel Türkçeleştiriyoruz ve sizlerin huzuruna sunuyoruz. Neyse gelelim temamızı bu temamızı önerim eğer; WordPress tabanlı bir siteye sahip iseniz ve iletişim bölümünüz de ContactForm7’i kullanmak istemeyip farklı bir şeyler kullanmak istiyorsanız mutlaka Aerial temasını kullanın.

Abi baksanıza şuna çok şekil duruyor. Zaten kolay düzenlemesi sayesinde kendinize ait sosyal medya hesaplarınızın ikonları ile değiştirerek rahatlıkla kendinize göre düzenleyebiliyorsunuz. En güzeli ise arkaplanı değiştirip daha hoş bir şeyler yapabilirsiniz.

CANLI DEMO ÜCRETSİZ İNDİR